KOSTEN

KOSTEN

Om een eerlijk vergelijk te krijgen tussen de kosten van ons dieet t.o.v. de kosten van een gezonde reguliere dagvoeding zijn we dit uit gaan zoeken op supermarktaanbiedingen.com. We merken helaas allemaal dat de kosten de pan uitrijzen. Natuurlijk zeggen we niet dat ons dieet goedkoop is, want dat is het zeker niet. Maar wanneer je het vergelijkt met gezonde reguliere dagvoeding uit de supermarkt zie je dat ons 600 kcal programma goedkoper is.

En wist je dat afvallen bij ons kan vanaf €38,50 per week?


Let op: in de dagvoeding hieronder staat geen wijntje, chips, chocolade, stukje kaas, nootjes en andere lekkere dingen die (wanneer we niet op dieet zijn) toch nog wel eens extra genuttigd worden en ook kosten met zich meebrengen.

Uiteraard weten we dat er heus wel voorbeelden zijn waarin je iets goedkoper uit bent met je boodschappen. Maar stel dat je 1 euro per dag goedkoper bent, dan ben je voor 7 euro in de week aan het werken aan je gezondheid.



Twijfel niet, maak die afspraak

 want JIJ bent het meer dan waard!

Kosten dieet
Share by: